Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...


Not : Yorum Yapmayı Unutmayın…

131 Görüntülenme

X-Men: Dark Phoenix
7.0 IMDB Puanı

X-Men: Dark Phoenix

(Dark Phoenix)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Fox
Yönetmen
Senaryo John Byrne, Chris Claremont, Dave Cockrum, Simon Kinberg, Jack Kirby, Stan Lee
X-Men serisinin son filmi ile karşınızdayız. X-Men: Dark Phoenix filmin de bir sefer mücadele aileden biriyle yapılacak ve kötülüğü yok etmek daha da zor bir hal alacaktır.

X-Men Ailesininin bir üyesi olan Jean Grey zor zamanlar geçirmektedir. 10 yaşından bu yana sahip olduğu telepatik güçleri bugüne kadar hep iyilik için kullanmıştır. Psişik güçleri ile insanların düşündüklerini okuyabilen ve onları istediği gibi yönlendirebilen Jean bir süre sonra karanlığın için de kaybolmaya başlayacak ve artık güçlerini kötülük için kullanacaktır. Phoenix Force ‘un kozmik etkisi ile içindeki güçleri kontrol edemeyen ve bu güçleri kötülük için kullanan Jean Grey Dünya’ya fazlası ile zarar vermeye başlar ve bir anda Dark Phoenix e dönüşerek tüm X-Men ailesini karşısına alır. Jean ‘i durdurmak için X-Men zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Jean’in hayatına karşılık Dünya’da ki milyarlarca insanın hayatı söz konusu iken X-Men ve arkadaşlarının vereceği karar herkes için fazlasıyla zorlu olacaktır. X-Men: Dark Phoenix izle.

Jean’in kontrolden çıktığını ve güçlerini kötülük için kullandığını öğrenen X-Men’in düşmanları da diğer bir yandan harekete geçmiş ve Jean’i kendi içlerine çekerek Galaksilere ve Dünya’ya hükmetmek için çaba harcayan güçlerde X-Men ‘in işini zorlaştıracakken hem aileden biriyle hem de düşmanları ile mücadele etmek zorunda kalacak olan X-Men ve arkadaşlarının hikayesini anlatan serinin son filmi 6 Haziran 2019 da izleyicileri ile buluşacaktır. moodfilmizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

6 yorum