Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...


Not : Yorum Yapmayı Unutmayın…

71 Görüntülenme

Oyuncak Hikayesi 4
7.0 IMDB Puanı

Oyuncak Hikayesi 4

(Toy Story 4)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Disney/Pixar
  • Film Süresi 89 dakika
Yönetmen
Senaryo Andrew Stanton, Stephany Folsom, Andrew Stanton, John Lasseter, Martin Hynes, Rashida Jones, Will McCormack, Valerie LaPointe, Josh Cooley, Stephany Folsom
Woody ve arkadaşları geri dönüyor. Dünya’nın en çok izlenen animasyon filmi olan Toy Story ‘nin 4’üncü filmi Toy Story 4 de bir oyuncak olduğunu kabul etmeyen bir oyuncağın hikayesi konu alınıyor. Toy Story 4 türkçe dublaj izle.

Aradan yıllar geçmiş ve Bonnie ile arkadaşlığı son derece ilerleyen Woody hayatından gayet memnun bir şekilde diğer oyuncaklar ile birlikte Bonnie’nin odasında yaşamaktadır. Aralarına yeni katılan Forky adındaki bir oyuncak diğer oyuncakları farkı bir maceraya itecektir. Forky kaşıktan yapılma bir oyuncaktır ve asla kendisini bir oyuncak olarak kabul etmez. Kendisini hep bir kaşık olarak gören ve asıl görevini yerine getirmek için Bonnie’nin odasından çıkıp mutfağa gitmek isteyen Forky , hiç beklemediği bir şekilde farklı bir maceraya adım atacaktır. Woody ise bu duruma müdahale etmek için elinden geleni yapsada farklı bir macera Bonnie’nin tüm oyuncaklarına aslında oyuncak Dünyasının ne kadar da zorlu olduğunu gösterecektir. Toy Story izle.

Woody ve kaşık oyuncak Forky’nin macerasının anlatıldığı serinin 4’üncü filmi 2 Haziran 2019 da sinemalarda yayınlanacakken, kısa süre içerisinde sitemizde siz değerli üyelerimize sunulacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

7 yorum