Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...


Not : Yorum Yapmayı Unutmayın…

209 Görüntülenme

Kokain Adası Efsanesi Türkçe Dublaj
7.0 IMDB Puanı

Kokain Adası Efsanesi Türkçe Dublaj

(White Tide: The Legend of Culebra)
  • Yapım Yılı
  • Yapım Şirketi Netflix
Netflix bir nesil uyuşturucu satıcısına veya suçlu girişime ilham vermekle yükümlü olacak - ama kahretsin, bu belgeseller, kullandıkları uyuşturucular kadar tuhaf bir şekilde bağımlılık yapıyor.

"Kokain Adası Efsanesi", "Odessa Operasyonu" na benzeyen bir damar içerisinde olmasına rağmen, delice ve daha az karizmatik değil. Buradaki asıl adam (Rodney), açgözlülükle canlandırdığı eylemleri için pişmanlık duyduğunu düşündüğü, biraz da mümkün olmayan, şişman, açgözlü bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Karakterlerin desteklenmesi çok daha ilginç - özellikle Andy ve Dee.

Doco, iyi bir adım tutar ve kesinlikle uzak durması zor bir yaşamdan daha büyük bir hikaye. Kim iyi bir hazine avı hikayesini sevmez? Bu sefer, "hazine" sadece 2 milyon dolar değerinde kokain oluyor. "Kokain Adasının Efsanesi", bir suç belgeseli olduğu kadar hikaye anlatımı sanatına da bir hayranlık uyandırıyor - burada her kişi bir hikayenin nasıl döndürüleceğini biliyor.

Ne kadarı gerçekten doğrudur - kim bilir? Ama yine de eğlenceli! Belirsiz son, Porto Riko'daki "turizm" sayılarını artırmak için bazı şeyleri sarmak için ilginç bir yoldu.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın