Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...


Not : Yorum Yapmayı Unutmayın…

2,168 Görüntülenme

John Wick 3: Parabellum
8.7 IMDB Puanı

John Wick 3: Parabellum

(John Wick: Chapter 3 - Parabellum)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Summit Entertainment
  • Film Süresi 130 dakika
Yönetmen
Senaryo Derek Kolstad, Shay Hatten, Chris Collins, Marc Abrams, Derek Kolstad, Derek Kolstad
Efsane karakter John Wick geri dönüyor. Son macerasında kural ihlali yaparak Yüksek Masa’dan çıkarılan ve başına 14 milyon dolar ödül konulan John Wick’in durumu hiçte iç açıcı değildir ve hayatta kalması için tek yapması gereken kaçmaktır. John Wick : Chapter 3- Parabellum film izle.

Suikastçilerin oteli olan Continental Otel de birlikte 14 milyon dolarlık kontrat yaptıktan sonra öldürdüğü Santino D'Antonio ‘nun kontratı açık kalmış ve John Wick bir yapılmaması gereken bir kural ihlali yapmıştır. Açıkta kalan 14 Milyon Doları ise John Wick’İ öldürecek olan suikastçi alacaktır. Winston tarafından kaçması için bir kaç saat verilen John Wick ‘in peşinde tüm profesyonel suikastçilerin oluştuğu bir ordu vardır. Hem yüksek masadan kovulan hem de gizli birliğin tüm haklarından mahrum edilen John Wick’in tek kurtuluş yolu New York şehrinden kaçarak izini kaybettirmek olacaktır. Bu durumdan haberdar olan bir savcıda başlattığı bir soruşturma ile John Wick’i yakalayıp ödüle konmak istese de John’un peşindeki diğer ölüm makinalarının kolay kolay John Wick’i ellerinden kaçırmaya niyetleri yoktur.

John Wick kendisini New York’tan kurtarabilirse biran önce ülkeden de kaçma planları yapıp hayatta kalmaya çalışacaktır. Başarılı serinin son filmi John Wick : Chapter 3 - Parabellum u sitemizden alternatif ve tek linkler ile 1080p kalite de Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

26 yorum