Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...


Not : Yorum Yapmayı Unutmayın…

76 Görüntülenme

Iron Sky 2: The Coming Race
7.0 IMDB Puanı

Iron Sky 2: The Coming Race

(Iron Sky: The Coming Race)
Yönetmen
Senaryo Dalan Musson, Jarmo Puskala, Johanna Sinisalo, Samuli Torssonen, Timo Vuorensola
Naziler ile ilgili yapılan ve senaryosuna bilim kurgu da eklenen farklı filmlerden biri olan Iron Sky filminin devamı olan Iron Sky 2: The Coming Race ‘ de aksiyon son hızı ile devam ediyor.

İlk filmin devamı niteliğinde olan film de , Dünya’yı ele geçirmek için Nükleer silah kullanan naziler Dünyaya çok büyük zarar vermişlerdir. Yaşanmaz halde olan Dünya’ da kalmayan Naziler kendilerine Ay’ da oluşturdukları bir üs te yaşarken esir aldıkları insanlar da yanlarındadır. Bu insanlar için her geçen gün hayat şartları kötüye giderken tek kurtuluşları Dünya’ya geri dönüp orayı tekrardan yaşanabilir bir hal haline getirmektir. Dünya’ya dönen ve beklediklerinden daha kötü bir görüntü ile karşılaşan insanlar ne yapacağını bilmeden afallamış bir şekilde plan yapmayı çalışsalar da karşılarına çıkacak olan Vril ordusu onların ümitlerini iyice bitirmiştir. Vril ordusu tehlikeli sürüngenlerden ve Dinazorlardan oluşan bir ordudur ve onların yapacağı saldırı insan ırkının ve Dünyanın sonunu getirebilecek kadar güçlüdür. Iron Sky 2: The Coming Race film izle

Serinin ikinci filmi ilk filmden 20 yıl sonrasını anlatırken, yaşanan olaylar insanların ve Dünya’nın kurtuluşunu fantastik bir şekilde konu almıştır. Çekimi Belçika da yapılan filmimiz Iron Sky 2: The Coming Race ‘ i sitemizden tek ve alternatif linkler ile 1080p kalite de Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. moodfilmizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum