Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...

Öldür Beni Sevgilim

MoodFilm
20 Mar 2019
Öldür Beni Sevgilim

Son zamanlarda sinema salonu sahipleri, büyük şirketler ile yerli sinema film yapımcıları tarafından çok fazla gerginlik ve anlaşmazlık olduğunu hepimiz biliyoruz. Gündemimizi yoğun şekilde meşgul eden bu konudan sonra sinema yasası yürürlüğe girmiş ve yerli filmlere verilen destek arttırılmıştır.

Devlet desteğini de arkasına alan yerli yapımcılar yeni içerikler ile izleyiciyle buluşacak gibi görünüyor. Amerikan komedi tarzında yapılan bir filmden bahsedeceğiz sizlere şimdi. Öldür Beni Sevgilim. Başrollerini Murat Boz ve Seda Bakan‘ın paylaştığı Açelya TopaloğluÖzgür Emre YıldırımSeda GüvenYosi MizrahiDilşad ŞimşekAli Yoğurtçuoğlu gibi son zamanlarda adından sıkça söz ettiren oyuncuların da yer aldığı filmde birbirlerini öldürmeye karar veren karı koca çatışmasını izleyeceğiz.

Aslında ilk başta konusuna bakılınca Brad Pitt ve Angelina Jolie‘nin başrollerini paylaştığı 2005 yapımı MR & MRS Smith filmi akla gelmektedir. MR & MRS Smith filminin gişesine bakıldığında oldukça iyi bir gişe sağlanmış ve 478.2 milyon dolar bilet gişesi elde edilmiştir. Dünya çapında yayınlanan bu film ile tabi ki sadece ülkemizde yayınlanan Öldür Beni Sevgilim kıyaslaması yapmak doğru olmaz. Dünya üzerinde Hollywood yapımı filmlere çok fazla talep olduğundan bizde şimdilik kendi ülkemizdekiÖldür Beni Sevgilim filminin başarısı olacak mı bir başarı elde edecek mi ona bakacağız. 1 Mart 2019 tarihinde vizyona giren Öldür Beni Sevgilim filmi 2 haftadır vizyonda. İlk haftaki verilere bakılırsa 132 bin izlenme ile diğer yerli yapımların geride kaldığı açıkça görünmektedir.Vizyondaki diğer yerli yapım olan Organize İşler Sazan Sarmalı filmi Netflix ile anlaşmasına rağmen vizyonda olduğu şuan itibari ile tam 3.5 milyon izlenme ile başarısını göstermiş bulunmakta. Diğer yerli yapımlara da göz attığımızda oldukça gerisinde kalan Öldür Beni Sevgilim az gişeye rağmen izleyiciye 1 saat 44 dakika keyifli anlar yaşatmıştır.

Amerikan tarzı Romantik Komedi filmleri ülkemizde ne kadar sevilir ne kadar izlenir bilemeyiz tabi ki ama Öldür beni Sevgilim bunun ilk adımlarını atmış ve sinema alanında güzel bir örnek göstermiştir.

Yorumlar