Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...

Kafalar Karışık Filmi

MoodFilm
14 Mar 2019
Kafalar Karışık Filmi

Kafalar Karışık Filmi

Sosyal medyada oldukça popüler olan ve sevilen fenomenler Fatih, Atakan ve Bilal bu kez sinemada izleyicilerin karşısında boy gösteriyor. Sosyal medya da kendilerine Kafalar diyen ekip filmde farklı olaylarla ortaya çıkıyor. Bu 3 karakter filmde eğlenceli ve bir o kadar da zor anları izleyiciyle buluşturuyor. Amatör ruh ile çıktıkları bu yolda oldukça başarılı performans sergileyen ekip taktir toplamayı da bilmiştir. Kafalar Karışık filmi sıcak görüntüsü ile de izleyicinin gönlünü kazanmıştır. Keyifle izlenecek ve bol kahkahalı film sizlerle.

Kafalar Karışık HD izle

Filmde önemli role sahip olan Atakan, sevgilisi olan Buse ile mutlu bir birliktelik yaşamaktadır. Bu birlikteliği de evlilik ile taçlandırmaya karar verirler. Fakat onlara bu yolda engel olmak isteyen Buse’nin dedesi zorluk çıkarmaktadır. Engel olmak istemesinin sebebi ise Buse’nin ailesinin çok zengin olmasıdır. Dededen izin alamayacaklarını anlayan iki sevgili Buse’nin kayıp olan babasını aramaya karar verirler. Atakan’ın samimi arkadaşları Fatih ve Bilal de onlarla beraber bu arayışa dahil olurlar. Olayların hızlı ve heyecanlı olmaya başlaması aramaya koyulmaları ile ortaya çıkar. Kafalar Karışık HD izle ile en keyifli anları yaşayabilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz. 3 arkadaş ve Buse Antalya’ya gitmeye karar verirler. Antalya’da yaşanan maceralar ve her anı keyifli bir film. 2018 yapımı olan Kafalar Karışık filmi 6.7 İMDB puanı almış ve izleyici tarafından beğenilmiştir.

Kafalar Karışık Film Kadrosu

Kaliteli kadrosu ile dikkat çeken filmin yönetmek koltuğunda Yücel Yolcu otururken, görüntü yönetmeni koltuğunda ise Ersin Gök bulunuyor. Mustang filmi ile Oscar’a aday olması da oldukça önemli ayrıntılardan bir tanesidir. Yılların oyuncusu Metin Akpınar’da Kafalar Karışık filminde rol alıyor. Yıldız Tilbe ve Funda Arar’da filmde rol almaları birçok izleyiciyi şaşırtmayı başarmıştır. Kadro yönü ile oldukça kaliteli olan filmde birbiri ile bağlantılı sahneler de oldukça eğlenceli. İzleyicinin merakla beklediği filmlerden bir tanesi olması da filmin değerini artıran özelliklerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Olaylar zincirini görebileceğiniz filmde rol alan oyuncular da üstün performansları ile taktir görmüştür.

Yorumlar