Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...

John Wick Chapter: 3 Parabellum

MoodFilm
07 Nis 2019
John Wick Chapter: 3 Parabellum

Aksiyon filmlerine yeni bir boyut kazandıran John Wick, serinin ilk filmiyle aksiyon ve heyecanı duygusal açıdan da etkili bir şekilde bir çerçeve içerisine oturtarak beyaz perdeye sunuyor. Ünlü Matrix serisiyle gönüllerde taht kuran Keanu Reeves, John Wick serisiyle de sevenlerinin beklentisini karşıladı. John Wick ve John Wick 2 filmleri aksiyon severler arasında hayli ilgi gördü. Sevilen film serisinin sonuncusu John Wick Chapter: 3 Parabellum ismiyle beyaz perdedeki yerini alıyor. John Wick Chapter: 3 Parabellum filmi, şimdiden dikkat çekici özellikleriyle izlenmeye değer olduğunu gösteriyor. Şimdi John Wick serisinin son filminin konusuna biraz değinelim.

Serinin son filminde John Wick iki sebepten dolayı kaçmaktadır. John Wick’in kellesi için 14 milyon dolar değerinde açık sözleşme konulmuştur. Ayrıca Continental Hotel’de bir cinayet işlemiştir. Kurban 14 milyon dolarlık açık kontratın sunucusu Yüksek Masa üyesidir. Otel yöneticisi Winston, John’a kaçması için bir saat süre tanır. Bu süre sonrasında üyeliği iptal edilecektir. Ayrıca bütün hizmetlerden de men edilecektir. Üyeler ile ilişkisi de kesilecek olan John, New York’tan çıkmaya çalışırken yalnızca servis endüstrisine güvenmektedir. Bakalım kahramanımız bu zorlu kaçış serüvenini başarıyla atlatabilecek mi? Bu sorunun cevabı için beklenen ilk gösterim tarihinde sinema salonları sizleri bekliyor. Serinin son filmi Parabellum’da diğer iki filmde gerçekleşen olay serisinin finali olacağı bekleniyor. Ayrıca bu filmin belki de en önemli esprisi olarak karşımıza John Wick serisinin önemli faktörlerinden biri olan köpeklerin de savaşa karışacağı çıkıyor.

Başrolünü Keanu Reeves’in üstlendiği John Wick’in oyuncu kadrosunda Halle Berry, Laurence Fishburne, Ian McShane gibi isimler de yer alıyor.

Filmin teknik ekibine bir göz atalım: Filmin yönetmen koltuğunda Clad Stahelski oturuyor. Yapımcılar Basil Iwanyk ile Erica Lee. Merakla beklenen filmin ilk gösterim tarihi ise 16 Mayıs 2019 olarak belirlenmiş. Aksiyon filmi severler ve özellikle de John Wick serisinin hayranı olanların kaçırmaması gereken bir yapım olacak. Tüm John Wick hayranlarının serinin son filmi John Wick 3 Parabellum’u kaçırmamasını şiddetle tavsiye ederiz.

Yorumlar