Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...

Devam Ediyor
You
7.8 IMDB Puanı

You

Kategori DramRomantikSuç
Senaryo Greg Berlanti, Sera Gamble
Bir kitapçı da yönetici olarak çalışan Joe başarılı bir yazar olma yolunda ilerleyen Beck’in günümüzde sürekli yaşanan takıntılarla dolu aşk hikayesini izleyeceğiz.. You dizi izle.

Joe kendi halinde bir insandır. Çalıştığı kitapçı da olması gerektiği kadar başarılı bir kariyere sahiptir. Beck ise kitap okumayı seven ve aynı zamanda bir yazar olma yolunda hızlı ve başarılı adımlar ile ilerlemektedir. Joe’nun çalıştığı kitapçıya giden Beck , Joe’nun adeta ayaklarını yerden kesmiş ve Joe biranda hayatının aşkını bulduğuna inanmıştır. Tüm sosyal medyayı kullanarak Beck’i bulmaya çalışan Joe sonunda hedefine ulaşır ve Beck ile iletişime geçmeyi başarır. İnternet üzerinden kurulan arkadaşlık bir süre sonra normal arkadaşlığa döner ve birbirlerine karşı birşeyler hissetmeye başlayan Joe ve Beck arasında kısa süre de aşk başlar. Beck’in arkadaşı Peach ise Joe ‘dan fazlasıyla şüphelenmiştir çünkü internet üzerinden yaptığı takip Joe’nin ne kadar takıntılı biri olduğunu gösterse de maalesef bunu Beck’ e inandıramaz ve yaşayacaklarını kendisinin kabullenmesini izlemekten başka elinden birşey gelmez. You 2018 Netflix dizi izle

Bir süre sonra Joe ‘nun takıntılarını yavaş yavaş göstermesi Beck’in tedirgin olmasına neden olacakken , Joe gerçek yüzünü gösterdikçe işler Beck için tehlikeli bir hal alacaktır. IMDB den 7.8 puan alan, Netflix yapımı You dizisini sitemizden tek ve alternatif linkler ile 1080p kalite de Türkçe Dublajlı izleyebilirsiniz. İzledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız moodfilmizle.com iyi seyirler diler.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın