Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...


Not : Yorum Yapmayı Unutmayın…

133 Görüntülenme

Bekçi Yerli Film
7.0 IMDB Puanı

Bekçi Yerli Film

Salih adında içine kapanık ve mezarlıktaki işinden başka hiç bir şeyi düşünmeyen bir adamın hikayesinin anlatıldığı Bekçi filmi Durmuş Akbulut’un aynı isimli romanından beyaz perdeye aktarılan başarılı bir dramadır. Bekçi yerli film izle.

Evine yaklaşık 2 kilometre uzaklıktaki mezarlıkta gece bekçiliği yapan Salih orta yaşına rağmen işine yürüyerek gidip gelmektedir. Uzun yıllardır Bekçilik yapan Salih içine kapanık ve kendi halinde bir insandır. Kasaba da yaşadığı bazı olaylar nedeniyle tedirgin olan Salih ‘in gece çalıştığı mezarlığa gelen ve adeta durduğu kulübeyi basan adamlar onu daha da fazla tedirgin etmiştir. Salih’i tedirgin eden sadece bu yaşananlar değildir. Gece rüyasına giren genç bir kız onu paranoyak düşüncelere sevk ettirmiş ve psikolojisinin bozulmasına neden olmuştur. Yaşadığı bu paranoya yüzünden yaşadıklarını karıştırmaya başlayan Salih , kulübesinde adeta gerçek hayat ile düşleri arasında gidip gelmektedir. Bir taraftan her gece gördüğü rüyadaki genç kız , diğer taraftan gelen adamlar ve duyduğu sıradışı sesler Salih’in kabusu olmuştur. Sabahın ilk ışıklarında biten mesaisi onun bu korkularına son verse de ertesi gece aynı paranoyalar ve aynı düşünceler ile tekrardan karşı karşıya kalacak olan Salih ‘in hayatı gitgide zorlaşmıştır. Bekçi film izle

Yerli filmler kategorisinde senaryosu ile dikkat çeken ve dramatik gerilim filmlerini sevenlerin beklediği film Bekçi 16 Haziran 2019 da vizyona girecektir.