Reklamsız Film ve Dizi İzleme Keyfini Yaşayın...


Not : Yorum Yapmayı Unutmayın…

217 Görüntülenme

Amerikan Pastası: Buluşma Full Türkçe Dublaj
6.7 IMDB Puanı

Amerikan Pastası: Buluşma Full Türkçe Dublaj

(American Reunion)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Studios
  • Film Süresi 113 dakika
Kategori
Senaryo Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg, Adam Herz
Ödüller 1 ödül & 4 Adaylık.
Amerikan Pastası'nın her biri diğerinden daha çılgın gençleri şimdi büyümüş halleriyle lise mezunları toplantısı için East Great Falls’ta yeniden bir araya geliyor. Bu hafta sonu onlar için neyin değişip, neyin değişmediğini, kimin ne kadar yol aldığını keşfetmek için bir fırsat olacak. Zira bu yıllarda Jim ve Michelle evlenmiş, Oz ve Heather ayrılmış Kevin ve Vicky ise kasabaya veda etmiştir. Ama onların ömür boyu süren dostlukları yetişkin hallerinde de devam ediyor.
1999'un çılgın üniversite gençleri şimdi aileleriyle birlikte geri dönüyor! "Son dilim en güzelidir " mottosuyla geri dönen Amerikan Pastası serisinin son filminde ilk filmden bu yana aralıksız seyrettiğimiz Jason Biggs, Alyson Hannigan, Eugene Levy ve Seann William Scott'ın yanı sıra ilk iki filmdend hatırladığımız Tara Reid, Shannon Elizabeth ve Chris Klein gibi isimler kadrodaki yerini almış görünüyor.
Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise ikinci uzun metrajlı işine imza atan Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg ikilisi üstleniyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

10 yorum